Malý detoxikačný matrac so 7 minerálmi

Rozmery matraca: 70 x 35 cm
Hmotnosť matraca: 1 kg
Funkcie: teplo, sauna, FIR (ďalekoinfračervené vlny), záporné ióny

Tento tzv. dúhový hrejivý matrac alebo malý detoxikačný matrac obsahuje 7 minerálov, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie človeka. Hlavnými účinkami tohto matraca je zlepšenie cirkulácie krvi, úľava od bolesti, detoxikácia organizmu, chudnutie

Nahrievaním minerálov sa rozkmitávajú ich atómy a molekuly. Každý minerál tak vyžaruje elektromagnetické vlny so špecifickými vlnovými dĺžkami, najmä v oblasti FIR – ďaleko infračerveného vlnenia. Tieto infračervené vlny prenikajú hlboko do ľudského tela, do buniek a molekúl vody a vibráciou vzniká teplo a toxíny sa uvoľňujú. Dosahuje sa saunového účinku. Infračervené vlny sa môžu absorbovať aj určitými časťami tkaniva a aktivovať tak rôzne enzýmy a ďalšie prvky v tele. 

Malý detoxikačný matrac so 7 minerálmi vyžaruje záporné ióny, ktoré zlepšujú prísun kyslíka do mozgu, čo zvyšuje pozornosť a mentálnu energiu. Taktiež majú pozitívny vplyv na imunitu.

Minerálové zloženie matraca: yellow soil ball, white ball, tourmaline ball, jade stone ball, Amethyst crystal stone, rose quarz, magnetite ball.

Vlastnosti minerálov:

  • Yellow soil ball – žlté guličky obsahujú SiO2, Al2O3, Fe, Na, K, vyžarujú atómy s bohatým zastúpením v pôde aj v ľudskom tele, udržiavajú ideálnu telesnú teplotu. Ďaleko infračervené vlny tohto minerálu absorbujú zápach, majú antibakteriálny účinok a pôsobia proti chronickej únave.
  • White ball – biele guličky, ktorým sa pripisuje vyjasňujúci efekt na pokožku, obsahujú prírodné minerály a aminokyseliny.
  • Turmalínové guličky – turmalín má schopnosť vyrábať na svojom povrchu záporné ióny, emituje aj ďaleko infračervené vlnenie, ktoré pôsobia proti únave, zmierňujú zápach a majú antibakteriálny účinok.
  • Jadeit – pripisuje sa mu veľa účinkov, zlepšuje stav krvi, vylučovanie toxínov z tela a krvi. Uvoľňuje stres, znižuje bolestivosť svalov a kĺbov, redukujú sa vyrážky a teda toxíny v oblasti pod pokožkou.
  • Ametyst má schopnosť transformovať energie z nižších na vyššie (v zmysle vlnových dĺžok emitovaných lúčov) a pripisujú sa mu liečivé účinky na úrovni tela, mysle a duše. Už v starovekom Grécku verili v jeho liečivé sily. Verilo sa, že pomáha chrániť pred intoxikáciou organizmu, dokonca ho pomáha detoxikovať, teda zlepšuje sa vylučovanie toxínov, aj alkoholu. Taktiež produkuje ďaleko infračervené vlny, ktoré pomáhajú revitalizovať bunky, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, dýchanie, uvoľňuje napätie, bolesti chrbta alebo kĺbov, pomáha pri artritídach a reume, eliminácii toxínov. Jeho vlny čistia vzduch, majú antibakteriálny účinok a sú dobré na relaxáciu.
  • Rose quarz – ružový kryštáľ obsahuje titán, železo, mangán. Je to zázračný kryštál pre dospelých aj deti, navodzuje príjemný spánok, bráni nočným morám a úzkosti ako i depresiám, napomáha pri problémoch so srdcom, obličkami a žalúdkom.
  • Magnetite ball – magnetit obsahuje titán (cca 6%), mangán, fosfor, horčík a železo (72,41%). Má pozitívny vplyv na krv, teda červené krvinky a kosti.

Konštrukcia matraca:

Matrac sa skladá z mnoha vrstiev. Niektoré odrážajú energiu smerom hore, sú v ňom textílie produkujúce záporné ióny, textílie s rastlinnými esenciami, 7 druhov kameňov a minerálov. Vyhrievanie sa realizuje vodičom s obalom z vysokokvalitného silikónu. Vnútri sa nachádzajú magnetické cievky. Magnetické vlny prechádzajú celým telom bez prekážok a bol potvrdený ich pozitívny efekt pri rôznych ochoreniach a priaznivý vplyv na kosti a kĺby a celý pohybový aparát. V matraci sú fotónové polovodičové žiariče s vlnovou dĺžkou 660 nm, ktorá preniká hlboko do tela. Ide o studené svetlo, ktoré sa absorbuje na princípe fototerapie napr. v ďaleko infračervených vlnách, hlavne v enzýme cytchróm C oxidáza v dýchacom reťazci ľudských buniek.

IMG 0058 resize IMG 0044 resize IMG 0029 resize IMG 0079 resize IMG 0078 resize IMG 0149 resize

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info