Veľký detoxikačný matrac s fotónmi

Rozmery matraca: 150 x 160 cm
Hmotnosť matraca: 6 kg
Funkcie: fotóny, magnetické pole, teplo, FIR (ďalekoinfračervené vlny), záporné ióny

Tento hrejivý matrac obsahuje 2 minerály, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie človeka. Hlavnými účinkami tohto matraca je zlepšenie cirkulácie krvi a detoxikácia organizmu

Nahrievaním minerálov sa rozkmitávajú ich atómy a molekuly. Každý minerál tak vyžaruje elektromagnetické vlny so špecifickými vlnovými dĺžkami, najmä v oblasti FIR – ďaleko infračerveného vlnenia. Tieto infračervené vlny prenikajú hlboko do ľudského tela, do buniek a molekúl vody a vibráciou vzniká teplo a toxíny sa uvoľňujú. Dosahuje sa saunového účinku. Infračervené vlny sa môžu absorbovať aj určitými časťami tkaniva a aktivovať tak rôzne enzýmy a ďalšie prvky v tele. 

Tento matrac vyžaruje záporné ióny, ktoré zlepšujú prísun kyslíka do mozgu, čo zvyšuje pozornosť a mentálnu energiu. Taktiež majú pozitívny vplyv na imunitu.

Minerálové zloženie matraca: turmalín, jadeit

Vlastnosti minerálov:

  • Turmalín – má schopnosť vyrábať na svojom povrchu záporné ióny, emituje aj ďaleko infračervené vlnenie, ktoré pôsobia proti únave, zmierňujú zápach a majú antibakteriálny účinok.
  • Jadeit – pripisuje sa mu veľa účinkov, zlepšuje stav krvi, vylučovanie toxínov z tela a krvi. Uvoľňuje stres, znižuje bolestivosť svalov a kĺbov, redukujú sa vyrážky a teda toxíny v oblasti pod pokožkou.

Konštrukcia matraca:

Matrac sa skladá z mnoha vrstiev. Niektoré odrážajú energiu smerom hore, sú v ňom textílie produkujúce záporné ióny, textílie s rastlinnými esenciami, 2 druhy minerálov. Vyhrievanie sa realizuje vodičom s obalom z vysokokvalitného silikónu. Vnútri sa nachádzajú magnetické cievky. Magnetické vlny prechádzajú celým telom bez prekážok a bol potvrdený ich pozitívny efekt pri rôznych ochoreniach a priaznivý vplyv na kosti a kĺby a celý pohybový aparát. V matraci sú fotónové polovodičové žiariče s vlnovou dĺžkou 660 nm, ktorá preniká hlboko do tela. Ide o studené svetlo, ktoré sa absorbuje na princípe fototerapie napr. v ďaleko infračervených vlnách, hlavne v enzýme cytchróm C oxidáza v dýchacom reťazci ľudských buniek.

IMG 0098 resize IMG 0114 resize IMG 0135 resize IMG 0105 resize IMG 0107 resize IMG 0110 resize

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info