Otázky

Toto fórum vám ponúka verejnú diskusiu, kde sa môžete pýtať na čokoľvek ohľadne zdravotných matracov Kingray®Mat. Budeme sa snažiť na vaše otázky odpovedať čo najskôr.

Comments

Eva Hlivková:

chcela by so, vedieť, ako často sa môže detoxikačný matrac denn používať

Jarmila:

Ako často môžem matrac používať, mám byť oblečená, ako dlho má trvať jedna aplikácia

Iban Július:

Iban Julius . Pekný deň. Matrac môžete používať každý deň a najlepšie ráno a večer. Pre harmonizáciu a podporu detoxikácie ak detoxikujete niečo v tele ! Na matraci je vhodné ležať v čo najsvetlejšom oblečení ideál v bielom a bavlnenom ne-elektrizujúcom oblečení ( umelé vlákna syntetické radšej NIE ), ale nieje to podmienka skôr pomôcka aby vyžarovanie a sálanie minerálov zakomponovaných do hrejivo-sálavej KingRay MAT bolo najefektívnejšie. To oblečenie je vhodné aj preto aby ste sa pripadne mohli potiť nie na podložku, ale rovno do oblečenia. Ak by ste sa preventívne potili na podložke ideálne sa je prikryť pod hrubšiu deku aby ste docielili lepšieho saunového efektu. Držíme palce a teší nás že King Ray MAT používate na seba zdokonaľovanie a harmonizáciu a detoxikáciu. King Ray Mat-om S sa dá nahrievať všetko pretože vie pracovať s teplotou od 30 - 70 °C vie a dokáže nahriať aj lávové kamene a odovzdať ich energiu zloženými minerálmi, ktoré vytvárajú dúhový hrejivo sálavý efekt. S úctivým pozdravom Iban Július váš poradca pri detoxikácii a harmonizácii s firmou King Ray s.r.o. Revúca.

Alena Havrdová:

Máte prosím někdo zkušenosti s léčením boreliozy touto matrací ? Navštěvuji pravidelně infra saunu, což pomahá. Jde o to, jestli dosáhnu podobného efektu - v infra sauně musím prosedět 4 hodiny denně (teprve po 3 hodinách začnou přítelkyně borelie chcípat) , to je trošku zdlouhavé. Představuji si podložku zapnout na noc, tím se vyhnu denní časové ztrátě cca 5 hodin. Může to tak fungovat ?

comments powered by Disqus

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info